فروشگاه سیستم های امنیتی ایران‌دژ

همواره یکی از اولویت‌های ایران دژ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها به همراه مطالب آموزشی و تخصصی مورد نیاز، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ایران دژ بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ایران دژ از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش و مشاوره را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

ایران دژ مرجع تخصصی سیستم های حفاظتی و نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند سیستم های مداربسته و دوربین مداربسته (CCTV) و باتری خشک یو پی اس و سیستم های اعلام سرقت اماکن و درب های اتوماتیک و درب بازکن صوتی تصویری و سیستمهای اعلام حریق و سیستم های کنترل تردد عرضه می‏‏‏‌شوند. ایران دژ با در اختیار داشتن تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند تا مشتریان با بهترین انتخاب و مشاوره امنیت و راحتی خود را تضمین کنند. کاربران و مشتریان ایران دژ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ایران دژ را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری هاست.

سایت فروشگاه آنلاین ایران دژ در سال ۱۳۹۳ بهمراه جمعی از متخصصان سیستمهای حفاظتی و همکاری الکترونیک تهران شروع به کار کرده و با یاری همکاران و شما عزیزان و مشتریان گرانقدر در نظر دارد تا بهترین خدمات امنیتی و نظارتی را به شما مشاوره و ارائه و فروش برساند.

مدیریت سایت

حمیدرضا بهفروزی

پست الکترونیک

[email protected]

تلفن تماس و فکس: ۲۲۴۱۷۱۴۵ – ۰۲۱ ، ۰۹۱۲۰۶۱۶۶۲۶ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

دفتر مرکزی:

استان تهران – شهر تهران – خیابان مقدس اردبیلی – خیابان فرخ – پلاک ۱ – طبقه ۷ – واحد ۷۰۱

توجه داشته باشید که 10009611 تنها شماره‌هایی است که ایران‌دژ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ایران‌دژ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ایران‌دژ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected]اطلاع دهید.
همچنین 10009611، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ایران‌دژ را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.