میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

خیر متاسفانه فعلا این امکان برای شما مشتریا گرامی امکان پذیر نمی باشد.شما میتوانید سفارش خود را قبل از تحویل کالا مبلغ را به شماره حساب های اعلامی در سایت ایران دژ پرداخت نمایید.

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

در صورتی که سفارش شما یکی از شرایط زیر را دارد ، امکان پرداخت نمودن وجه سفارش در محل وجود ندارد;

– مبلغ سفارش شما بیشتر از 3 میلیون تومان است.
– کالای شما جزء لوازم سنگین و حجیم  است.
– سفارش شما از بیش از یک مرسوله تشکیل شده است.
– سفارش شما با پست یا باربری ارسال میشود.

پرداخت اینترنتی

کاربران ایران‌دژ می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

– شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
– CCV2     ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری ایران دژ خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از ایران دژ، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، ایران دژ مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

پرداخت واریز به حساب

پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی که پس از ثبت سفارش نشان داده می شود واریز و پس از واریز با ما تماس بگیرید . خواهشمندیم شماره سفارش خود را بعنوان کد ارجاع پرداخت استفاده کنید.
الف) سفارش شما تا زمانی که وجوه به حساب ما وارد نشود ارسال نخواهد شد.
ب) شماره حساب ها پس از ثبت سفارش درصفحه نشان داده می‌شود.
ج) ثبت سفارش شما بعنوان رزرو کالا نمی‌باشد و در صورت تغییر قیمت و یا تغییر در موجودی حذف می‌گردد.
پیشنهاد ما به شما گزینه پرداخت آنلاین می‌باشد.

پرداخت سریع

درصورتیکه شما تمایل به ثبت مراحل درخواست ندارید و یا سفارش خود را بصورت تلفنی انجام میدهید میتوانید از طریق پرداخت سریع ایران دژ مبلغ مورد نظر خود را بهمراه مشخصات درخواست شده ثبت و پرداخت نمایید و پس از پرداخت با هماهنگی واحد ایران دژ کالای خود را دریافت کنید

– قابل ذکر می باشد تمامی هزینه های ارسال کالا به عهده مشتری می باشد

– لطفا تمامی فیلدها را با دقت پر و مبلغ خود را بدرستی وارد کنید و تمامی مسئولیت پرداخت آن به عهده مشتری می باشد.

– کالا تنها با هماهنگی شخص پرداخت کننده مشخصات ثبت شده تحویل خواهد شد.

تحویل سریع ایران‌دژ چیست؟

ایران دژ در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :

کالای خریداری شده در انبار ایران دژ موجود باشد.

در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

تحویل در تهران

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق زمانی که مشتریان ثبت سفارش را انجام می دهند، در وقت اداری ارسال و بعد از اتمام وقت اداری سفارش، روز بعدی کاری ارسال خواهد شد.

تحویل با تیپاکس یا باربری در شهرستانها

سفارش‌ها در شهرستانها ، مطابق بازه زمانی که از طرف ایران دژ با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، همان روز یا روز بعد تحویل مأمور ارسال تیپاکس داده خواهد شد و کد رهگیری مرسوله به مشتری پیام کوتاه داده خواهد شد.

نکات:

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 09120616626 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش ایران دژ اطلاع داده شود.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.